I M بک !
 
 
 
 • Homefront: The Revolution

  Homefront: The Revolution

  PC
  وقتی شما این عنوان را شروع میکنید در همون چند ثانیه اول! سئوالی که در ذهن شما ایجاد میشود این است که واقعا این بازی محصول سال 2016 است؟ عنوانی با داستان فوق العاده کلیشه ای ، گیم پلی ای ترکیبی از بازی های موفق و گرافیک به شدت تاریخ مصرف گذشته و طراحی شخصیت های فاجعه و حیرت آور! شما در کل باورتان نمیشود که achieved with cryengine!!!! باشد. اگر میخواهید اعصاب براتون نمونه این عنوان را تجربه کنید.

  0.5
    
  • Call of Duty: Infinite Warfare

   Call of Duty: Infinite Warfare

   PC
   1- همه چیز درآینده است دلیل بر این نمیشود تمام مندرآوردی ها جواب دهد به ویژه در بخش اسلحه که فاجعه است. چون به غیر از اسلحه NV4 که همان M4 خودمان است و به نسخه امروزی نزدیک است بقیه جذابیت و کارکرد مثبت ندارند. 2- شخصیت پردازی بازی در یک کلام افتضاح است به ویژه شخصیت منفی بازی که کاملا کلیشه و ادای FC3 است به واسطه حضور کمش اما این همه ضعیف بودن باورناپذیر است!! بقیه شخصیت ها به شدت کلیشه و تکرار مکررات هست به غیر از Ethan! که اون هم بیشتر بسط داده نشد. 3- داستان کلی بازی بد نیست اما هدف اصلی گر

   7
     
   • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

    PC
    پیش درآمدی خوب بر شروع وحشتناک آخرین نسخه آن. برای من که شوربختانه اولین بار بود این سری را تجربه میکردم پس از پایان بازی هاج و واج به تیتراژ ها و آنچه خواهید دید های نسخه بعدی نگاه میکردم و هر کدام از شخصیت ها برایم نا آشنا بود هر چند با مطالعه متوجه اصل موضوع شدم. ای کاش به جای کوتاه بودن این نسخه کمی بیشتر به معرفی کاراکترها پرداخته میشد که افرادی سال ها این عنوان را بر روی pc تجربه نکرده بودند گیج و سردرگم نشوند هر چند نوارکاست ها کمی چاره ساز است.

    8.5
      
    • Murdered: Soul Suspect

     Murdered: Soul Suspect

     PC
     این عنوان هم متاسفانه کم لطفی در حقش زیاد شد. درحالیکه من اونو بد ندیدم. موضوعی بود که در دنیای بازی کمتر بهش به این صورت پرداخته شده بود و ایده های خوبی داشت بعد یک مدتی شاید تکراری میشد ولی به دلیل کوتاه بودن بازی میتوانست از آن چشم پوشی کرد. داستان بازی در کل قابل قبول بود. بیشتر این بازی اسیر بزرگنمایی سازندگان ان شد که با تریلر های فریبنده توقع را از این عنوان به ویژه در بعد گرافیک بالا بردند وگرنه میتوانست یک متوسط رو به خوب باشد!!

     6.5
       
     • Dead Rising 3

      Dead Rising 3

      PC
      برای من خیلی یکنواخت بود. شماره دو این عنوان را بیشتر دوست داشتم. بعد یک مدتی حوصله سر بر میشد. نکته مثبتش ب همون موتورسیکلت های غلطک دار که لذت بخش بود. از لحاظ داستانی بسیار سردرگم و سردستی و هدف مشخصی را دنبال نمیکرد. تنها شاید تنوع ترکیب ادوات و (در ابتدا!) ماموریت های فرعی برای مدتی سرگرم کند در غیر این صورت پس از مدتی تکراری میشود. قرار دادن لحظه های احساسی از نوع مرگ افراد و خانواده ها که با یک نت کوتاه پیانو همراه میشود که هر بار او را منقلب میکند که برای این شخصیت عجیب است!!

      6.5
        
      • Project IGI: I'm Going In

       Project IGI: I'm Going In

       PC
       افرادی که هم نسل من هستن یا از دوران کودکی بازی انجام میدادند. خاطره انگیز بودن این عنوان را درک میکنن. از جمله اولین بازی های شوتر اول شخصی بود که بازی کردم درست زمانیکه غول کال اف هنوز بیدار نشده بود. قسمت پایانی این بازی از فوق العاده هم چیزی فراتر بود همون دالان معروف که انگار هر چی دشمن تو دنیا بود در همون بود چه استرسی!! گفته میشه قسمت جدیدش قراره ساخته بشه چه شود!! با شنیدن این خبر نمیدانم چرا دلم برای دلتا فورس و مارین شارپ شوتر تنگ شد...

       10
       •  
        
      • Forza Horizon 3

       Forza Horizon 3

       PC
       وقتی گفته میشود یک عنوان، پکیج کاملی از همه چیر به شما ارائه میدهد و تقریبا شما را سیراب میکند. مقصود همین است...

       10
         
       • ABZU

        ABZU

        PC
        زیبایی بیکران با طعم موسیقی های دلنشین...

        9.5
          
        • Call of Duty: Black Ops III

         Call of Duty: Black Ops III

         PC
         چه بگم! هر چقدر شماره 2 این عنوان برای من به ویژه از لحاظ داستانی و نوع روایتش دلنشین بود. این خرابش کرد شاید از اول توقع من بالا بود...

         7
           
         • Pro Evolution Soccer 2017

          Pro Evolution Soccer 2017

          PC
          اگر از مشکلات لایسنس و گرافیک نه چندان بهبود یافته و باز هم تفاوت نسخه ارائه شده برای pc با دیگر پلتفرمها و.. بگذریم. باز هم مشکل من هوش مصنوعی آن حتی در بالاترین سختی است به ویژه اینکه حریف های مصنوعی شما چیزی تحت عنوان پرسینگ از خط جلو ندارند و خط های طولی هم کلا تحت فشار قرار دادن بازیکنی که قرار است سانتر کند کلا انگار تعریف نشده است! شما به راحتی با سانتر میتوانید گل بزنید. مشکلات سیستم های دفاع تیمی هم همچنان پابرجاست فقط دروازه بان کمی بهتر شده است و از سوتی های دیوانه کننده خبری نیست!!

          7