...................................................................................................................
 
 
 
 • Grand Theft Auto V

  Grand Theft Auto V

  Xbox 360
  شدید منتظر این بازیم چون روکستار داره بزرپترین ایده های خودشو روی این پیاده میکنه و فعلا با 1 دمو دل همه رو برده و از همین 1 دمو میشه فهمید که بازی عالی هست.

  N/A
    
  • Crysis 2

   Crysis 2

   PC
   بی نظیر بود.هیچ وقت گرافیک و گیم پلی بی نظیرش یادم نمیره.پر از هیجان بود و نسبت به نسخه اولش بسیار پیشرفت کرده بود.ولی ضعفهایی از جمله باگ و بسته شدن محیط نسبت به نسخه اول و پیچشهای کمی مسخره بازی.ولی در کل در موقع عرضه عالی عمل کرد.

   9
     
   • Battlefield 3

    Battlefield 3

    PC
    اون همه تبلیغ و حرف که بازی بسیار خوبی است در موقع عرضه واقعا بد بود.گرافیکی بسیار بد روی کنسول و داستانی مسخره و چرت که خوب نبود.ولی گیم پلی بازی بد نبود و جالب بود و گرافیک بازی روی pc عالی بود.بخش مولتی بازی بهترین عنوانه تو این سال چون واقعا روی این قسمت عالی کار شده.

    8
      
    • Halo: Combat Evolved Anniversary

     Halo: Combat Evolved Anniversary

     Xbox 360
     بهترین بازی تو عمرم هست که بازسازی شده چون واقعیتش اینه که حتی در برخی موارد از reach هم بهتر بود.داستانی عالی و اهنگهایی بی نظیر و گیم پلی روان و خوب بهمراه گرافیکی بی نظیرذ برای عنوانی بازسازی شده.واقعا جای تحسین داره.

     9
       
     • The Elder Scrolls V: Skyrim

      The Elder Scrolls V: Skyrim

      Xbox 360
      بازی است که کمتر تو دنیای گیم مشاهده میشه چون پر از نواوری و بزرگی هست و عین دنیای واقعی همه کار میتونی بکنی.داستان خوبی بود در این سبک بهمراه گیم پلی جالب و گرافیکی که بهتر بد بیشتر برایش کار میشد و این مه باگ تو بازی برطرف میشد.در هر صورت بهترین بازی ساله.

      9
        
      • Call of Duty: Modern Warfare 3

       Call of Duty: Modern Warfare 3

       Xbox 360
       امسال هم تمامی رقیبان خودشو کنار زد و هنوزم سرور این سبکه.داستان بازی از یه فیلم بیشتر جزییات داره و اشک ادمکو در میاره.گیم پلی فوق العاده معتاد کننده و نرم و سریع بهمراه گرافیک نسبتا خوب دل همه رو برده.واقعا بی نظیر بود.

       9.5
         
       • Dead Space 2

        Dead Space 2

        PC
        عنوان ترس واقعا شایسته این عنوانه چون در تمام لحظات بازی احساس ارامش ندارید و گیم پلی بازی و گرافیک ان بی نظیر بود ولی در داستان و گرافیک و گیم پلی هم مشکلی بود که نذاشت نمره کامل بگیرد.

        9
          
        • Need for Speed: The Run

         Need for Speed: The Run

         PS3
         بازی بدی نبود ولی با اون قولها و حرفهایی که سازندش زده بود انتظار یه عنوان طوفانی رو داشتم ولی پر از اشکال بود ولی نقاط قوتهایی از جمله گرافیک و داستان نسبتا خوب داشت.

         7
           
         • Forza Motorsport 4

          Forza Motorsport 4

          Xbox 360
          واقعا بی نظیر بود تو این سبک چون نسبت به شماره قبلیش در تمام مباحث پیشرفت داشته ولی باگهایی تو بازی وجود داشت که نمیزاره نمره کامل بگیره.ماشنهای با کیفیت عالی و برگرفته شده از خود واقعی و گیم پلی روان واقعا بازی رو شاهکار کرد.

          9.5